Duyuru / Etkinlik

11. ALZHEİMER EĞİTİM KAMPI

11. ALZHEİMER EĞİTİM KAMPI
Derneğimizce, her yıl düzenlenmekte olan Alzheimer Eğitim Kamplarının 11.cisi, pandemi nedeniyle bu yıl, Aralık ayında, on line yapılacak ve kamp proğramında ALZHEİMER HASTA YAKINLARININ SORUNLARINA AĞIRLIK VERİLECEKTİR.
11. Alzheimer Eğitim Kampı ile ilgili programın günlerini/ saatlerini ve programda yer alacak konuları hasta yakınlarının gereksinim ve talepleri doğrultusunda düzenleyebilmek için hazırladığımız ve ekte sunduğumuz, doldurulması gayet kolay olan anketle,
1) Alzheimer hasta yakınları olarak ankete katılabilir, programda yer verilecek konularda Derneğimizi yönlendirebilir, böylece diğer hasta yakınlarını da destekleyebilirsiniz.
2) Alzheimer hastasınız bulunmuyor ise, anketimizi çevrenize duyurarak çalışmalarımızı destekleyebilirsiniz.
3) Anket içeriği ile ilgili yorumlarınızı, sorularınızı aşağıya yazabilir veya Derneğimizin mersinalzheimerdernegi@gmail.com adresine e-posta olarak gönderebilirsiniz.
Geçmiş yıllarda düzenlenen ve üç gün süren “Alzheimer Eğitim Kampları”na Mersin’den ve diğer illerden hastalar, hasta yakınları, hasta bakanlar, hemşireler, Alzheimer ile ilgili uzmanlar, yan dallarla ilgili uzman ve konuşmacılar vb katılmıştır.
Sözedilen grupların katılabileceği on line etkinlikte de, hasta yakınları başta olmak üzere tüm katılımcılar, Alzheimer ile ilgili konularda uzmanlardan yoğun eğitim alacaklar, takıldıkları her soruyu ilgili uzmanına sorma ve anında yanıt alma olanağı elde edeceklerdir. Katılım ücretsizdir.
Katılımınız ve ilginiz için teşekkür eder, sağlıklı günler dileriz.
MERSİN ALZHEİMER DERNEĞİ
https://tr.surveymonkey.com/r/RH825K5

Listeye geri dön

Bir cevap yazın